Jazyková škola - PhDr. Hana Švecová

NAŠE REFERENCE

Reference Holcim


JAK SE NESTAT VĚČNÝM STUDENTEM ALE ZAČÍT SE KONEČNĚ ROZVÍJET

Už dávno nejsme ve školních lavicích, ale bohužel staré návyky se někde na pozadí spustí, jakmile si sedneme před učebnici. Určitě to znáte. Kdybyste mohli, protáčíte oči v sloup. Zase domácí úkoly? Zase mě někdo bude zkoušet? Rebel v nás, který od dob puberty nezmizel (jen ukázněně spí), se protáhne a probudí a JUST NE!

Chodíte na hodiny angličtiny, protože musíte nebo protože chcete? Protože to opravdu potřebujete? V hlavě to máme všichni tak nějak srovnané. Svět se globalizuje, děláme mezinárodní byznys. Angličtina už není jenom univerzální jazyk obchodní, ale tak nějak obecný. Takže všem nám je jasné, že to OPRAVDU POTŘEBUJEME.

Kde vzít ale čas a motivaci? Důležitá informace číslo jedna: „Čas se nemá, čas se dělá.“ Důležitá informace číslo dva: „Abyste si čas udělali, musíte to chtít na rovině emoční.“ A právě tohle se mi nejvíc líbí na jazykovém koučinku s paní Hanou Švecovou. Už po prvních hodinách Vám tohle dojde. Hanka totiž není žádná paní učitelka, ale kouč a průvodce, který vám pomůže najít svoji vlastní cestu a udělat ze studia dobrodružství, které vás prostě bude bavit.

Prostřednictvím Vašich koníčků vám pomůže najít platformu pro učení s tím správným emočním nábojem. Taky Vám pomůže uvědomit si, že už opravdu dávno nejsme ve školních lavicích a jediný, kdo nese zodpovědnost za naše další vzdělávání a rozvoj jsme my sami.

Hanka Vám bude klást otázky. Správně položená otázka totiž může přetočit naprosto Vás úhel pohledu. Dá vám nástroje pro to, abyste se sebou mohli pracovat, bude Vás inspirovat. Hanka Vás nebude kontrolovat. A až budete lajdačit (a to asi trochu budete), už Vás nikdo nepokárá a neuleví Vašemu svědomí. Je to totiž Vaše věc, vaše zodpovědnost, Váš rozvoj, Vaše schopnost domluvit a uplatnit se.

Bc. Lenka KLIMEŠOVÁ PR & Marketing Manager, B:Tech, a.s.


 

Jazykovou školu PhDr. Hany Švecové doporučuji všem, kteří se chtějí udržet jazykově v kondici a zároveň se opravdu někam posunout. Osobně mám zkušenost s individuálními lekcemi angličtiny vedenými  přímo majitelkou školy Haničkou, která vždy vytvoří velmi přátelskou atmosféru pro konverzaci, takže se člověk nebojí mluvit, ptát se, ani chybovat...

Líbí se mi, že jsou lekce vedeny v duchu jazykového koučinku, kdy skrze koučovací otázky dostávám neustále možnost pro reflektování svých cílů a pokroků. Jsem moc vděčná, že jsem se díky pravidelným lekcím zbavila strachu komunikovat, obohatila svou slovní zásobu napříč různými oblastmi a jsem si teď v anglickém projevu mnohem jistější. Vnímám tyto lekce jako velmi motivující nejen z hlediska studia jazyka,  ale obecně i pro osobnostní rozvoj, kdy vás prostě začne bavit vlastní progres.

Děkuji za to a doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži. 

Mgr. Petra Pospíchalová, marketingové oddělení, Dvořák a synové, s.r. o.

 

Kontakt

JAZYKOVÁ ŠKOLA
PhDr. Hana Švecová
KD Ostrov -Na Ostrově 28
580 01 Havlíčkův Brod
tel.: 607 177 452
tel.: 778 522 303

e-mail: studijni@vyukajazyku.com
web: www.vyukajazyku.com